מפגעי תרסיס נגד יונים - עופי מכאן / תרסיס להרחקת יונים

במהלך עבודתנו אנו נתקלים הרבה פעמים בניסיונות קודמים שנעשו על מנת להרחיק את היונים כמו התקנות חובבניות מוצרים לא איכותיים ושיטות שפשוט לא עובדות. רצינו להזהיר בפני התרסיס להרחקת יונים , תרסיס שהמפגעים שהוא יוצר בלתי הפיכים וגם אינו מרחיקים את היונים בשורה התחתונה . היזהרו !


התרסיס הוא שקוף ודביק וכביכול אמור להרחיק את היונים מלנחות על האיזור הדביק , מה שקורה בפועל שהיונים עדיין נוחתות על האיזור הדביק ומה שקורה לאחר מכן פשוט מזוויע ! לשלשת היונים הנוצות והכינים נדבקות לשטח המרוסס. התרסיס הדביק מחלחל אל תוך החומר ופוגע בו כך שלא ניתן להסירו . הורס קרמיקה ואדני חלונות !


לאחר שנדבקים למשטח לשלשת יונים ונוצות יונים קשה מאוד להסירם , נוצרת בעצם עבודה כפולה ! חשוב לנו להזהיר בפני הריסוס נגד יונים שאינו מועיל ואף גורם לנקים .כמו שאומרים הזול עולה ביוקר!
המצב נהיה אפילו גרוע יותר ממה שהיה לפני הריסוס של הדבק ,הכל נדבק לאדן החלון וכאשר פותחים את החלון מה שרואים שוט לא נעים לעין וגם מסוכן לבריאות . לקראיאה על מחלות יונים והסכנות הנשקפות לחץ כאן 


מעוניין בפתרונות יעילים להרחקת יונים . אביב הרחקת יונים מומחיפ במתן שירותי מכירה והתקנה של מוצרי הרחקת יונים לכל מטרה ובכל מקום .

התקשר עכשיו 050-679-5053 
או השאר פרטיפ ונחזור אליך בהקדם 
 

חזרה לדף הבית 
אביב הרחקת יונים 


 ליצירת קשר מלאו פרטים
או התקשרו: 050-679-5053


  
קישורים שימושיים :

נפגשתם במפגע יונים ציבורי 
פנו למשרד הגנת הסביבה 


נתקלתם בציפורים או יונים פצועות?
פנו לאגודת צער בעלי חיים 

אם מעניין אותכם אלו ציפורים מתדפקות
על חלונכם תוכלו למצוא מידע נוסף באתר
הצפרות הישראלי 


אביב הרחקת יונים כל הפתרונות היעלים להרחקת 
יונים וציפורים !


פועל על Coi
דף הבית טלפוןwaze