הרחקת יונים מאדן החלון - הרחקת יונים מהחלון

יונות הבית, הינם היונות המוכרות לכולנו מחיי היום יום. אלה נמצאות על עצים, על מבנים, בכיכרות כאשר מאכילים אותם, וכן הלאה. היונות בעלות כושר תעופה וסיבולת גבוהה, המאפשרות להם לנדוד ממקום למקום מבלי מגבלה כלשהי. 

מאז ומתמיד, האדם הממוצע אף פעם לא הסתדר עם היונה, ולמרות שמה (יונת הבית), אף אדם באשר הוא, לא ישמח שהיונה תגור ותדור בביתו.

 

האכלת יונים - תחביב או פנאי?

אין זה משנה מדוע, אך אנשים ונשים, עושים זאת לעתים קרובות, באזורי תיירות, בכיכרות, מזרקות ובכול שטח אפשרי בהם, יונות נוחתות ומחפשות אחר אוכל. בין אם זה תחביב או פנאי להעברת הזמן, דבר זה, גרם ליונות הבית להבין שהאדם מספק להם מזון על בסיס יומיומי, ושניתן לסמוך עליו. תוסיפו לכך את העובדה שליונים כושר אינטלקטואלי (יחסית ליונה..) כלשהו וקיבלתם את הסיבה לתופעת היונים המטרידה באזור מגוריכם.
 

לשלשת על אדני החלון בבתי מגורים

המקום המהיר והזמין ליונים ברושם הראשוני שלהם, הוא אדן החלון של ביתכם. זה מקום פתוח, נוח ומאוורר, ומשם קל להם לעוף ולחזור בכול תהליך בניית הקן שלהם. כמו כן, מצפות ומחכות היונים להזדמנות שמא יפלו פירורים אל אדן החלון, או תגיע לשם פרוסת לחם, גרעינים או כל שארית מזון אחרת היכולה לשרת אותם. 

יונים המקננות באופן קבוע על אדן החלון, מביאות עימם רעש רב, סרחון, ומפגע בריאותי חמור הודות לנוצות הנושרות מהם וכן מהצואה אותם הם מפרישים, הנקראת בשפה העברית לשלשת יונים.

מעבר לסרחון התמידי המגיע ממפגע זה, קיים סיכון גבוה לחשיפה למחלות מזיקות שונות המגיעות דרך הימצאות ומגע עם לשלשת היונים. 


הרחקת יונים מאדן החלון

כיצד נמנעים מתופעה מטרידה זו?
טעות לחשוב שניתן בהינף יד לגרש את היונים ובזה נגמר הסיפור. כפי שכבר הבנתם ליונים ישנה תבונה ועקשנות המאפשרת להם לזכור את המקום האחרון בו שהו ולחזור אליו ולנסות שוב..

על כן, אין טעם לנסות להתרגז ולהתעצבן כאשר אינכם מצליחים להשתלט על המצב בכוחות עצמכם. בשביל זה קיימת חברת אביב הרחקת יונים המאפשרת הרחקת יונים בלב שקט, בכול מקום ובכול זמן. באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים /רשת נגד יונים, על אדן חלון ביתכם/משרדכם, על פי בקשתכם.

אצלנו תוכלו להנות משירות מקצועי! כזה שלא יותיר אף יונה סוררת בשטח..

  • עבודה מהירה בשטח, באמצעות ציוד מקצועי ובעל תו תקן

  • אחריות לחמש שנים
  • מחיר שווה לכול נפש
  • שירות טלפוני זמין בשעות העבודה


אביב הרחקת יונים, הרחקת יונים לצמיתות!


 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים