הרחקת עורבים


העורב הינה ציפור גדולה ומגושמת יותר מהיונה, ומאיימת יותר. יש לה אופי אלים, והיא עלולה לתקוף במצבים מסוימים. העורבים נוהגים לעמוד על קצוות של מבנים, שלטים, עמודים, גגות וכל זאת על מנת לצפות ולתור אחרי נבלות למאכל. קורה לעתים נדירות גם שהעורבים נוחתים על גבי גגות ומדשאות ביתיות, בחצרות, על יד בריכות וכדומה. לא מומלץ לנסות לבוא במגע איתם, שכן הם עלולים לתקוף אתכם ולהכאיב לכם.

בניגוד ליונים, העורבים אינם לנים במבנים ואינם מקננים במבנים ולכן הפסולת והעברת מחלות קטנה בהרבה משל היונים.

העורבים חיים בלהקות ומגנים על צאצאיהם ולכן ישנם מקרים רבים של התקהלות, מעוף וקריאות  של עורבים מעל מקום שגוזל נפל או נפגע.
אל תנסו להרים או להזיז גוזלים של עורבים, שכן אתם עלולים להיות מותקפים מעורבים הנמצאים במקום.

לעורבים יש זכרון טוב ללבוש ומראה האדם, על כן, במידה וקורה מקרה בו הנכם נתקלים בעורבים המנסים לתקוף אתכם מומלץ להתרחק מהמקום ולהחליף בגדים.

את העורבים נהוג להרחיק באמצעות דוקרנים מיוחדים מנירוסטה אותם מתקינים על גבי משטח באמצעות דבק מיוחד, וכן באמצעות דחלילי עורבים מתים או דחלילי ינשופים, בזים או עיטים, שכן אלה עופות דורסים הנוהגים לצוד עורבים ולכן זה גורם המשמש הרתעה טובה.  • גוזל של עורב
  • עורב על מרפסת שמש
אל תתמודדו עם העורבים לבד! זוהי מלחמה אבודה מראש וחבל שסתם תיפגעו! צוות מרחיקי היונים של אביב הרחקת יונים, יבצעו לכם עבודות הרחקת עורבים בשטח ביתכם ויגרשו אותם לצמיתות!
​​​​​​​
הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטופס הבא, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי!
Coi בניית אתרים