התקנת דוקרנים על עיגולי ממ"ד


אצלנו באביב הרחקת יונים ניתן להנות משירות התקנת דוקרנים על עיגולי ממ"ד, אלה אותם הפתחי אוורור הקיימים מחוץ לחדרי ממ"ד. יונים נוהגות להתיישב על פתחים אלה ואף להיכנס אליהם על מנת לקבל הגנה וכן על מנת לקנן במקומות אלה. מאחר ואלה מקומות חשוכים ונעימים להם. יונים הנכנסות לפתחים אלה, עלולות לחדור פנימה אל תוך חדר הממ"ד ולגרום לנזק המתבטא ברעש ולכלוך של נוצות ולשלשלת המזיקה במיוחד, כאשר באים במגע איתה.

יש לפנות אל חברה מתמחה להרחקת יונים על מנת למנוע מתופעה זו לחזור בשנית. אין לנסות לפנות את היונים ואת לשלשת היונים באופן עצמאי, על מנת לא להיחשף למחלות מסוכנות!

למרחיקי יונים מקצועיים קיימים המכשירים המיוחדים במיוחד בשביל בעיות מסוג זה. אנו ננקה לכם באופן מקצועי את לכלוך היונים ונתקין לכם דוקרנים מיוחדות על גבי עיגולי הממ"ד על מנת שהיונים לא ישובו לקנן אצלכם בשנית.

התקנת דוקרנים על אדני חלונות בבניינים
יונים מופיעות רבות מהפעמים על גבי אדני חלונות של בניינים, ונוהגות לבצע שם את הצרכים שלהם שנדבקים ומתייבשים וכן מביאות עימם רעש רב ומטריד. כנראה ותיתקלו בדיירים שמשתמשים בשיטות ביתיות על מנת לנסות להרחיק את היונים מאדני החלונות, וזאת באמצעות תליית דיסקים מול אדן החלון או הדבקת נייר כסף על אדן החלון. שיטות אלה נמצאו כלא יעילות וכמעט שלא שימושיות, מאחר והיונים לומדות להתרגל אל הדברים האלה.

התקנת דוקרנים על גבי אדני חלונות, הינה השיטה הטובה והיעילה ביותר למנוע את הופעתם של היונים. הדוקרנים נפרשים על אדן החלון באמצעות דבק מיוחד, אשר מחזיק את הדוקרנים ברמה מקצועית. הדוקרנים אינם פוגעים ביונים כלל וכלל, אלא אך ורק גורמים להם לאי נעימות בניסיונותיהם בעמידה במקום.

פנו אלינו עוד היום דרך טופס צור קשר באתר, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Coi בניית אתרים