הרחקת יונים מבניינים - הרחקת יונים מבניין

מטרד היונים הינו תופעה נפוצה ורחבת היקף, אשר גורמת לסבל רב מתמשך, הנובע מהישנות המקרה, המביאה עימה רעשים רבים, ריחות רעים ולכלוך רב. היונים מגיעות אל בנייני מגורים, ומקננות על אדני החלונות, מסתורי הכביסה ובגגות המבנים. 

ניתן לטפל בתופעה באופן נקודתי או על ידי טיפול מקיף הנותן מענה לכול הבניין, באמצעות התקנת ופרישת רשת נגד יונים מקצועית, מחבלים או שקופה, המספקת פתרון מקיף ומיידי לבעיה זו.

בבנייני מגורים המכילים מס' רב של דיירים, נהוג שוועד הבית לוקח אחריות על כל הבניין ומספק פתרון מקצועי לכול הבניין בבת אחת. תופעות נקודתיות של מטרד יונים, לעתים מתרחבות לבעייה כללית של כלל הבניין, ובמצב זה, נכון יהיה לתת מענה הולם לכול הבניין דווקא. הרחקת יונים מבניינים

בנקודות מסתור, כמו מסתורי כביסה וחדרי שירות, משתמשים מרחיקי יונים, בשיטת התקנת רשת נגד יונים לפתרון הבעיה. רשת להרחקת יונים מקצועית, נפרשת על ידי מרחיק היונים באמצעות ציוד סנפלינג העוזר לו לרדת קומה קומה ולפרוש את הרשת בצורה אופיטמלית ונכונה. 

בנקודות גישה פתוחות, כגון אדני חלונות, גגות ומרפסות, נהוג להרחיק את היונים על ידי התקנת דוקרנים נגד יונים, המונעים מהיונים אפשרות קינון ודגירה. דוקרנים להרחקת יונים, אינם פוגעים ביונים או מכאיבים להם. אלא, גורמים להם לחוסר נוחות זמנית, עד אשר יבחרו להתעופף ולהתרחק מהמקום.

הרחקת יונים מבנייני מגורים ובנייני עסקים עושים רק אצל מומחים! מדובר בבעייה המצריכה פנייה אל בעל מקצוע מקצועי ומנוסה, אשר יעשה שימוש בהתקנת רשת נגד יונים, שתיתן פתרון אפקטיבי ומיידי.

אביב הרחקת יונים, ביצעו ומבצעים באופן מפליא לחלוטין, עבודות הרחקת יונים מבנייני מגורים, על ידי שימוש ברשתות נגד יונים איכותיות ומקצועיות, העומדות בתנאי מזג אוויר שונים ובעלי תו תקן כנדרש בחוק.

להתרשמות חיובית, הנכם מוזמנים להיכנס אל גלריית התמונות שלנו ולהתרשם ממגוון העבודות השונות שביצענו ולבחור גם לכם שקט וחירות נפשית ופיזית ממטרד היונים!

גלריית הרחקת יונים מבניינים 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים