רשתות למניעת נפילת חתולים | הגנה על חתוליםלא פעם לקוחות שואלים אם אנחנו יכולים לחסום ברשת חלון ברשתות למניעת יציאת חתולים או נפילתם מגובה רב.
אז כן אנו מבצעים התקנת רשתות חזקות למניעת נפילת בעלי חיים , בעיקר חתולים סקרנים שמחפשים הרפתקאות.

התקנת רשת לחלון למניעת נפילת חתולים כרוכה בהתקנת כבלי פלדה בחלק החיצוני של הקיר והתקנת רשת חזקה,מקצועית ועמידה בתנאי מזג האוויר. הרשתות חזקות ואתם יכולים להיות רגועים החתול לא יפול! הרשת תגן על החתול גם אם הוא יטפס עליה וישרוט אותה בציפורניו.
אנו מבצעים התקנות אלו כבר כמה שנים והרשתות הוכיחו את עצמם בשטח, מה גם שאתם מקבלים תעודת אחריות!
הרשת יכולה להיות מותקנת היכן שתבקשו : במרפסת , בחלון במסתור הכביסה ועוד .

מה קרה לחתול החמוד שקפץ מהמרפסת ?
רשתות למניעת נפילת חתולים משפרות את איכות החיים של החתול ובעליו אפשר להנות ממרפסות וחלונות פתוחים מבלי לחשוש על חיי החתול האהוב .  תגובה שקיבלנו מאחת מלקוחותינו תעיד על כך בצורה הטובה ביותר :

אני ממליצה בכל פה על ״אביב הרחקת יונים״ להתקנת רשתות ובפרט רשתות למניעת נפילת חתולים ממרפסות. יש לי שתי חתולות, ומחשש שיקפצו מהמרפסת, המרפסת נותרה סגורה וללא שימוש. אל המקצוענים של ״אביב הרחקת יונים״ הגעתי לאחר שבוצעה במרפסת עבודה על ידי אדם אחר שהציג עצמו כבעל ניסיון אך הוא לא הצליח לסיים את העבודה והשאיר אותנו עם נזקים, רשתות מתנדנדות ומפח נפש. לאחר שהזמנתי את צוות האלופים של אביב הרחקת יונים היה לי ברור שהם יודעים את העבודה. הם נתנו פתרונות טכניים מדהימים להרכבה לא פשוטה כולל סוכך שהפריע ושביקשתי שישאר. העבודה בוצעה במהירות, בדייקנות ובמקצועיות והעיקר, החתולות כבר מסתובבות חופשי במרפסת 😊"
מצורפות תמונות מהמרפסת של הלקוחה :

המלצה חמה נוספת שקיבלנו מלקוחה:

מה שלומך,
עשית אצלי פעמיים רשתות נגד חתולים. האחרונה ברחובות לו מזמן.

רציתי לומר לך תודה על העבודה הטובה שעשית. היום בדירה הקטנה הגיע אלי בן אדם שהפחיד מאוד את החתולה. היא הצליחה לעבור תריסים חצי סגורים וניסתה לקפוץ החוצה מהחלון ולעבור דרך הרשת בכול הכוח. אם העבודה לא היתה טובה אז עכשיו היא היתה מתה.

אז נכון שזאת העבודה שלך אבל רציתי לומר תודה רבה לך ושיהיה לך שבוע טוב


תמונות וסרטונים מעבודות התקנת רשתות למניעת נפילת חתולי ממרפסות וחלונות :
  • ספנסר מבסוט
סרטונים :

לדוגמא התקנת רשת בחלון למניעת נפילת חתולים :

מחפשים פתרון שיציל את החתול שלכם ?!
התקשרו עכשיו 050-679-5053 וקבלו שירות מקצועי ואדיב !
Coi בניית אתרים