הדברת כיני יונים והדברת מזיקים

כיני יונים

 
כיני יונים הינם טפילים קטנות מאוד, אשר קשה להבחין בהם באופן רגיל. כיני יונים שוררים בגופם של היונים ומתרבים באופן מהיר בגופם וגורמים לנזק אסטטי ותברואתי לכול מקום בו ימצאו. למרות שלכיני יונים ישנה עדיפות לעקוץ את היונים, אם יש להם את האפשרות, הם יעקצו גם בני אדם. דבר זה מתבטא בגירודים נמשכים ובלתי נסבלים, אשר מביאים את הצורך לפנות אל חברה להדברת כיני יונים.

 

הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים תיעשה על מנת להיפטר מהם לצמיתות. אך לפני שפונים אל חברה להדברת כיני יונים משטח ביתכם, חשוב לדעת שהדרך הטובה ביותר להיפטר מכיני היונים, הינה להימנע מהם מלהופיע. במידה ועשיתם בביתכם, הדברת כיני יונים, ויש אצלכם תופעה של מטרד יונים, קחו בחשבון שההדברה תחזיק אך ורק לזמן קצר. על כן, חשוב קודם כל להיפטר מהיונים, באמצעות שיטות קונבנציונליות, אשר לא פוגעות בהם, אלא אך ורק גורמות להם לחוסר נוחות או לחסימת הגישה שלהם מלהגיע אל ביתכם.

הדברת כיני יונים תתחיל קודם כל בהשמדת קיני יונים בסביבתכם, על ידי ריסוסם בחומרי הדברה המכילים פירתרואיד. חומר הדברה זה עשוי מתרכובת אורגנית סינתטית, אשר משבשת את תפקוד מערכת העצבים של כיני היונים וגורמת להם לפגיעה בתפקודם עד אשר הם מתים. ריסוס החומר מונע מהם מלהופיע בשנית. חומר הדברה זה נחשב לחומר הדברה בעל רעילות נמוכה יחסית לשאר קבוצות חומרי הדברה סינתטיים אחרים.
 
הדברת מזיקים
לא רק כיני יונים מזיקים לסביבת הבית ולדייריו. ישנם מזיקים רבים אחרים, כגון יתושים, תיקנים ונמלים, אשר מתרבים וגורמים לנזק ולמפגע בריאותי לסביבה. אלה מגיעים מסיבות של חום, ביוב, וחוסר הגיינה, כאשר הם מגיעים אל בית מסוים ומרגישים נוח בו, עם הזמן, הם ימצאו דרך להתרבות ולהגדיל את כמותם לטווח הרחוק. דבר זה יפגע מאוד והדרך הנכונה והמהירה להיפטר מהם, הינה באמצעות פעולת הדברה.
הדברת מזיקים נעשית באמצעות חומרי הדברה שונים, כאשר בעבר נעשה שימוש רב בחומרי הדברה כימיים וכיום עולה השימוש דווקא בחומרי הדברה אורגניים וירוקים, המזיקים פחות לבני אדם. בכול מצב של הדברת מזיקים, חלה חובה על דיירי הבית, לצאת בזמן ההדברה ולשוב אל הבית רק לאחר מס' שעות מוגדר, שיקבע על פי המדביר. 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים 

Coi בניית אתרים