ניקוי לשלשת יונים מגג רעפים

בנוסף לשירות הרחקת יונים, אנו מספקים גם שירות ניקוי לשלשת יונים מגג רעפים, אשר סותם את המרזבים שנמצאים על הגגות. כאמור, קינון רב של יונים מביא עימו לכלוך רב אשר מתבטא בנוצות שנושרות מהם וכן לשלשת יונים. אנו מבצעים עבודות ניקוי לשלשת יונים באמצעות גרניק, המדובר במכשיר מיוחד אשר מפעיל לחץ מים חזק ובאמצעותו ניתן לנקות את הצטברות הצואה והלשלשת של היונים באופן מהיר ואיכותי. אנו מבצעים עבודות פינוי לשלשת יונים מגגות רעפים כולל ניקוי ופתיחת מרזבים. 

קיימת חשיבות רבה לנקות ולפנות לשלשת יונים בזמן, מאחר והיונים מביאות עימם מחלות רבות ומגוונות, דבר אשר בהחלט עלול לפגוע בדיירי הבית ובכול מי שיבוא במגע עם לשלשת היונים. על כן, ניתן למנוע אפשרות לחשיפה למחלות על ידי פנייה מוקדמת אל איש מקצוע להרחקת יונים אשר מבצע עבודת ניקוי ופינוי לשלשת יונים משטחי הבית. 


דוגמא לפינוי וניקוי אזור מלשלשת יונים ולכלוך

לפני

ניקוי חלל מלשלשת יונים - לפניאחרי

ניקוי חלל מלשלשת יונים - אחרי


דבר חשוב לא פחות, הינו לשים לב למרזב הבית אם יש, ולבדוק שאינו סתום מלשלשת יונים. במידה וכן, דבר זה עלול לגרום לבעיות של סתימות המרזב ושטפון הגג. אביב הרחקת יונים, מבצעים עבודות פינוי וניקוי מרזבים מלשלשת יונים ולכלוך, על ידי מכשור חזק ומקצועי, שבעזרתו ניתן להנות בחזרה ממרזב נקי ומשוחרר מסתימות.

 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים