הרחקת יונים מגג - הרחקת יונים מגג רעפים

מעבר לעובדה שיונה עם עלה של זית בפיה מסמלת את השלום, וכן מעבר לעובדה שיונות שימשו בעבר כאמצעי תחבורה למכתבי דואר, ישנה עובדה מרכזית בחיי היום יום שלנו, והיא, מטרד היונים.

מטרד היונים תופס חלק ניכר מחיי היום יום שלנו, בין אם זה בשטח מגורינו או בין אם זה במקום העבודה שלנו. יונות תמיד יביאו עימם, רעש ולכלוך, צואה וסירחון, ואף אדם באשר הוא אינו יכול לסבול זאת בשקט ולהעביר את זה על סדר היום, ובצדק.

על כן, אין שום סיבה לסבול מהם. קיימים כיום, חברות רבות המספקות שירותי הרחקת יונים לכול אזור בארץ, לבנייני מגורים ומשרדים, למרכזי מסחר, תעסוקה, בילוי וכן הלאה..

 

הרחקת יונים מגג בניין

יונות תמיד יתעופפו אל מקום מנוחה אידיאלי המתאים להם לעשות בו כרצונם. ליונות, מאחר והינם מונוגמיות ואינם מחליפות בן זוג, חשוב מאוד לדאוג לצאצאיהם, על ידי הזדווגות, בניית קן והאכלתם. מבחינתם, כל מקום זמין ונגיש, חמים ונעים, הינו מעולה לדרכי פעולה אלה, כל עוד אין שום דבר שיפריע להם. 

לרוב, יעדיפו הם, לנחות ולהתנחל במקומות חמימים ומוצלים, כמו, מסתורי כביסה וכוכים בגגות רעפים, אך מאחר ומדובר במקומות קטנים ובעלי סיכון התלכדות ליונים, יעדיפו הם לנחות במקומות פתוחים ונגישים, כמו מרפסות וגגות בניינים.

על מנת לאפשר הרחקת יונים מגג בניין באופן מקצועי, מומלץ וכדאי לפנות אל מרחיק יונים מקצועי, אשר מודע לגובה ולסכנת הנפילה, ואשר יודע לאבטח את עצמו באופן שיאפשר לו לבצע את עבודת הרחקת היונים מגג הבניין מבלי לסכן את חייו.


הרחקת יונים מגג בניין


הרחקת יונים מגג רעפים

מבנים בעלי גגות רעפים, תמיד יהיו נמוכים יותר מבנייני מגורים בעלי מספר קומות. אך אין זה אומר שכול אחד שחפצה נפשו, יוכל לעשות זאת בכוחות עצמו. גג הרעפים בנוי בצורה משופעת ואינו נוח כלל לעמידה עליו, על כן, גם בגג רעפים קיימת סכנת נפילה, במידה ולא עושים זאת בצורה הנכונה.


הרחקת יונים מגג רעפים

בנוסף אביב הרחקת יונים מתמחים בהרחקת יונים מעליות גג !
רשת או דוקרנים, במה עליי לבחור?
שאלה טובה! שני שיטות אלה, נפוצות ביותר ונמצאו יעילות ובטוחות לחלוטין! על מנת לדעת באיזו שיטה עליכם לבחור, תוכלו להתייעץ עם החברה להרחקת יונים אליה פניתם, ועל סמך בדיקת השטח לפני ביצוע העבודה, ידע מרחיק היונים שלכם לומר לכם, מהי השיטה המועדפת ביותר במצב שלכם ויבצע זאת.כמה זמן מחזיקה עבודת הרחקת יונים?

  • דוקרנים נגד יונים - תלוי בחומר ההדבקה שנעשה בו שימוש להדבקת הדוקרנים אל המקום המיועד, ככול שהדבק חזק ואיכותי יותר, כך הדוקרנים יחזיקו לזמן רב יותר. כמו כן, מאחר ויונות ינסו להתיישב על הדוקרנים, במשך הזמן לטווח הרחוק ייגרם שחיקת הדוקרנים ועיקומם, על כן מומלץ לבדוק אותם מידי מס' חודשים, ולהחליפם במידת הצורך.

 

  • רשת נגד יונים - רשת נגד יונים הינה חזקה ומחזיקה למשך שנים רבות, מאחר וליונים יש פחות הכוח והאפשרות לנסות לגרום נזק לרשת. הם ינסו לחדור מבעד לרשת מידי פעם, ויבינו שאין להם סיכוי ויעזבו את הרשת בשקט. 


תוכלו לצפות ולהתרשם מהעבודות הרחקת יונים השונות שביצענו ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים, בקישור הבא:
עבודות הרחקת יונים


 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים