רשת להרחקת יונים מקולטים סולארים

קולטים סולארים משמשים להפקת חשמל על ידי אנרגיית השמש, ניתן לראות קולטים סולארים על גבי בתים פרטיים המוצבים על גבי גגות רעפים, אצל משקים ומפעלים למיניהם.

יונים הנוחתות על גבי הקולטים הסולארים מהווים מפגע רב ומתמשך לקולטים אלה, לשלשת היונים מזיקה באופן ישיר ובאופן חמור לקולטים אלה. חשוב לטפל כמה שיותר מוקדם בבעיה זו, על מנת למנוע פגיעה בקולטים הסולארים. קולטים סולארים שנפגעו מלשלשת יונים עלולים להפיק פחות חשמל. 

אביב הרחקת יונים יתקינו לכם רשת מיוחדת להרחקת יונים על גבי הקולטים הסולארים. רשת זו מהווה פתרון יעיל ומקצועי להרחקת יונים אל מקום אחר. הרשת בעלת צפיפות רבה ומונעת מעבר של יונים. 

לחלופין, ניתן להתקין רשת חופה להרחקת יונים על גבי הגג. רשת זו מכסה את שטח הגג בצורה מושלמת וסוגרת אותו מפני היונים הסוררות. על ידי כך, אין שום מצב שיונים ינחתו על הגג שלכם ויגרמו נזק לקולטים. 

הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך טופס צור קשר באתר, ואחד מנציגינו ישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי אודות התקנת רשת להרחקת יונים על גבי קולטים סולאריים.

אביב הרחקת יונים מומחים בעבודות גובה, מבצעים את כלל עבודות ההרחקת יונים. ברשותנו תעודות והסמכות המאשרות לעובדינו לבצע עבודות גובה באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי! בזכות שנים רבות של ניסיון ועבודות שטח, הגענו לרמת עבודה מקצועית ביותר!


לקריאה נוספת אודות רשת להרחקת יונים..
Coi בניית אתרים