הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

ישנה אפשרות להרחיק יונים משטח מגוריכם באופן עצמאי תוך שימוש בשיטות יעילות שונות, אשר תשיג לכם שקט נפשי ממטרד היונים הרבות. חשוב להבין לפני הכל מהי מטרתכם, ולהכין את השטח לפני, לנקות ולסדר אותו כדי שיהיה לכם קל בהמשך לעבוד ולהתקין את המוצר בו בחרתם להרחיק את היונים באופן עצמאי.


1. הרחקת יונים - רשת נגד יונים
התקנת רשת נגד יונים ניתנת להתקנה בחלונות ומסתורי כביסה, ומונעת מהיונים גישה אל שטח הבית שלכם. יש לנקוט במשנה זהירות בהתקנת הרשת באזורים גבוהים. ערכות להתקנת רשת נגד יונים, ניתן לרכוש בחנויות אייס והום סנטר ולחלופין, תוכלו לרכוש אותם אצל חברות הרחקת יונים.

לרכישת ערכת רשת נגד יונים מקצועית
 
 
2. הרחקת יונים - דוקרנים נגד יונים
דוקרנים נגד יונים ניתנים להתקנה על משטחים ישרים, כגון מרפסות וגגות רעפים. את הדוקרנים מתקינים באמצעות דבק מיוחד המגיע עם הערכה, מורחים כמות נדיבה של דבק ופורסים מעל את הדוקרנים בשטח הרצוי. דוקרנים להרחקת יונים, תוכלו לרכוש בחנויות אייס והום סנטר וכן אצל חברות הרחקת יונים.

לרכישת דוקרנים נגד יונים
 
 
3. הרחקת יונים - דחלילים להפחדת יונים
תוכלו לרכוש ולהניח דחלילים מסוגים שונים להרחקת יונים. את הדחלילים מציבים על משטחים ישרים, באמצעות הדבקה או לחלופין ניתן לתלות את הדחליל, כך שימוקם במקום גבוה. דחלילים להרחקת יונים, ניתן לרכוש בחנויות אינטרנטיות וכן אצל חברות שונות להרחקת יונים. 

לרכישת דחליל נגד יונים


על כן, הודות למוצרים להרחקת יונים, עומדת בפניכם האפשרות להרחיק יונים משטחי מגוריכם/בתי העסק שלכם באופן עצמאי ומהיר. 

תמיד קיימת העדיפות להרחקת יונים באופן מקצועי ואיכותי על ידי מרחיק יונים מנוסה ומיומן העושה את עבודתו נאמנה. לקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד להרחקת יונים על ידי מרחיק יונים באופן מקצועי, הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 


חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים