הרחקת יונים משלטים

 
הרחקת יונים משלטים הינה שיטה חדשה ויעילה אשר נותנת מענה למטרד היונים אשר מביאות עימם לכלוך ורעש כאשר הם מקננות על גבי שלטי פרסום של עסקים וחנויות. מטרד זה יכול לעורר סלידה אצל הלקוחות המבקרים במקום ואף חלילה להרחיק אותם, דבר אשר יכול לפגוע בפרנסתו של העסק או בעל החנות.
 
מדוע היונים מקננות שם?
יונים מקננות במקומות חמימים ונוחים, מספיק שיונה אחת תמצא את דרכה אל השלט שלכם וזה רק עניין של זמן עד אשר תביא עימה יונים נוספות שיקננו על השלט של בית העסק שלכם. כאשר מדובר בקינון רב של יונים על שלט בית העסק שלכם, צריך לקחת בחשבון שהרחקת היונים מהמקום צריכה להיעשות באופן מקצועי ויעיל, דבר אשר יבטיח את השלט שלכם נקי כמקודם.
הרחקת יונים באופן עצמאי, אינו אפקטיבי ואף עלול לסכן את האדם המרחיק אותם, שכן מדובר בשלט הנמצא בגובה ובשביל זה דרוש ציוד בטיחות שיבטח אתכם מפני נפילות חלילה.
 
מהם ההשלכות של קינון יונים?
השלכותיהם של קינון יונים מתבטא בלכלוך רב וכן צואת יונים אשר מביאים עימם מחלות שונות כאשר באים עימם במגע. בנוסף לזה קיים רעש רב ומטרד של תעופת יונים באזור בית העסק שלכם. דבר אשר אף אחד לא רוצה שיקרה ליד בית העסק שלו, ולכן מומלץ למנוע ולטפל בבעיה זו במהרה ובהקדם האפשרי.

 
הרחקת יונים משלטים באופן מקצועי
אין צורך לסבול מבעיה זו, אביב הרחקת יונים נותנים מענה מקצועי לבעיה, בדרכים שונות ויעילות. הרחקת יונים משלטים באמצעות פריסת דוקרנים מיוחדות, ירחיקו את היונים מהשלט שלכם, הרחק הרחק אל מקום אחר. אין דאגה! דוקרנים אלה בטוחות לשימוש ואינן פוגעות או מזיקות ליונים, שכן מדובר בשיטה ירוקה אשר אינה פוגעת ביונים, דוקרנים אלה עשויים מנירוסטה ובעלי עמידות לאורך זמן.

לפרטים נוספים לגבי דוקרנים נגד יונים, לחץ כאן
 
שיטה נוספת להרחקת יונים משלטים הינה, הרחקת יונים משלטים באמצעות התקנת רשתות נגד יונים. רשת נגד יונים נמצאה יעילה ואפקטיבית ביותר בכול הנוגע להרחקת יונים. רשת זו מהווה בעצם, מעין מסך אשר חוסם לגמרי את הגישה של היונים מלשבת ולקונן על השלט שלכם. רשת זו יציבה וחזקה במיוחד, עמידה בפני רוחות וגשמים, מגיעה במס' גדלים, אשר ניתן לבחור את הגודל הרצוי בהתאמה אישית על פי צרכיכם.
 

אביב הרחקת יונים מתמחים בכול השיטות להרחקת יונים ובעלי ידע רב וניסיון וישמחו לעזור לכם בצורה המקצועית ביותר להרחיק יונים משלט בית העסק שלכם. השאירו פרטיכם באתר ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם עם ההצעה המשתלמת ביותר להרחקת יונים לצמיתות מהשלט שלכם.

מעוניינים לראות תמונות נוספות של הרחקת יונים משלטים לחצו כאן 
חזרה לדף הבית
הרחקת יוניםליצירת קשר מלאו פרטים
או התקשרו: 050-679-5053
דף הבית טלפוןwaze