הרחקת יונים ממחסנים ומפעלים

הרחקת יונים ממחסנים

יונים אשר מגיעות אל מחסנים שונים המכילים סחורה רבה, עלולות לגרום לנזק רב ולהרס המחסן עם משך הזמן. דבר זה מתבטא בריבוי כמות היונים אשר יכולות להגיע ולבקר במקום, להשאיר אחריהם לכלוך מלשלשת יונים ונוצות, ריחות לא נעימים ורעשים בלתי פוסקים ומטרידים. 

חשוב להשתמש בשירותי הרחקת יונים בהקדם האפשרי על מנת למנוע מתופעה זו להימשך ולהתרחב לממדים גדולים, שכן יונים מביאות עימם מחלות שונות ומזיקות לבני האדם, על ידי טפילים השוכנים בתוך גוף היונה ומשתחררים החוצה בצואת היונים. 


הרחקת יונים ממפעלי מזון

הופעת יונים במפעלי מזון חמורה ומזיקה אף יותר, מאשר במחסנים שונים, מאחר ומדובר במפגע בריאותי היכול לגרום להשמדה רבה של מוצרי מזון במפעל. כאמור, לשלשת יונים מביאה עימה טפילים ומחלות במגע עימה, ומצב של לשלשת יונים הבאה במגע עם מוצרי מזון הינה חמורה ביותר ומזיקה למזון באופן אבסולוטי אשר אין מנוס מלהשמיד את אותו מוצר מזון.

כמו כן, קיים הלכלוך והנוצות של היונים אשר יכול להצטבר במקום ולגרום לאלרגיות לעובדים במקום, מעבר לסיכון הקיים להופעת מחלות מלשלשת היונים. 

דוגמאות :

הרחקת יונים מסופרים ומתחמי קניות

שמענו לא פעם ולא פעמיים בכלי התקשורת השונים על מקרים בהם נצפו יונים רבות בסופרמרקטים, אשר גרמו לרעש רב במקום ולריחות לא נעימים, דבר אשר הרחיק את לקוחות המקום. גם כאן קיים הנזק במידה ולשלשלת יונים תבוא במגע עם מוצרי מזון, אך לא רק. יותר מזה, קיים נזק תדמיתי וברור לסופר מרקט, ובמידה ובעלי המקום לא ישתמשו בשירותי הרחקת יונים בהקדם, תלך ותפחת כמות הלקוחות אשר תבקר במקום, ובצדק. 

יונים הנמצאות בסופר מרקטים, יכולות בקלות להתעופף אל מחסן הסופר מרקט, ולגרום שם לנזק משמעותי לסחורה הרבה הנמצאת במקום. נסיונות גירוש עצמאיים לא יעזרו ולא יהיו אפקטיביים, שכן, סביר להניח שהיונים כבר מכירות את המקום והתרגלו אליו, ותמיד ימצאו את הדרך לחזור אליו. 

הרחקת יונים ממוסדות חינוך

ליונים כושר תעופה המחזיק אותם קילומטרים רבים באוויר מבלי שיתעייפו, מה שאומר, שאין להם מגבלה גאוגרפית להתעופף ממקום למקום. ישנם מצבים בהם היונים מוצאות את עצמם נוחתות על מבנים של מוסדות חינוך, בהם קיימים בתי ספר, גנים, מכללות וכדו'. 

הנזק התדמיתי הינו עצום, אף תלמיד לא ירצה ללמוד במקום בו שוררות יונים רבות, אשר עושות כרצונם. יונים המופיעות בגני ילדים, הינו דבר מבהיל ומרתיע ביותר. אין זה משנה היכן יופיעו היונים, בכול מקום בו הם מופיעים, קיים הרעש והלכלוך אשר משפיע לרעה על נראות המקום ותדמיתו.

אביב הרחקת יונים, מבצעים עבודות הרחקת יונים למגזר העסקי - במפעלי מזון וסופרמרקטים, במחסנים, במוסדות חינוך שונים ועוד. אצלנו תוכלו להנות מהרחקת יונים מקצועית! באמצעות רשתות נגד יונים ודוקרנים להרחקת יונים, אשר ימנעו מהיונים לשוב ולהופיע ולגרום נזק במקום שלכם. 


חזרה לדף הביתליצירת קשר מלאו פרטים
או התקשרו: 050-679-5053
דף הבית טלפוןwaze