הרחקת יונים חשמלית בעמצאות התקנת פסי דריכה חשמליים נגד יונים יעלים ביותר להרחקת יונים לצמיתות.
פסי הדריכה החשמליים יכולים להתאים לכל משטח הם עשויים מרצועות נירוסטה על גבי משטחי pvc שקופים וחזקים ויעמדו בכל תנאי מזג אוויר. פסי הדריכה החשמלים מותקנים באופן מקצועי והם נסתרים מהעים ובכך מהווים שיטה אפקטיבית ו אסתטית להרחקת יונים לצמיתות 


פסי דריכה חשמליים להרחקת יונים , איך זה עובד ?

מערכת זו מצריכה מקור אנרגיה אנו מתקינים מרכזת בקרה חשמלית בתוך הרכזת נמצא מחשב אשר מפיק את הפולסים החשמליים אשר יכולה לספק חשמל לכ 200 מטר של פסי דריכה . מערכת הבקרה יכולה להיות מותקנת מחוץ לבית עמידה למים ועומדת בכל תנאי מזג האוויר. כאשר היונה נוחתת על פסי הדריכה היא בעצם סוגרת מעגל במערכת החשמלית המעבירה זרם חלש מאוד היונה או כל ציפור אחרת שתנחת על הפס תחווה אי נוחות רגעית ובאותו רגע תעוף מהגג וגם לא תחזור אליו . היונים זוכרות את המקומות שאינן יכולות לעמוד עליהן ולכן לא יחזרו שוב לעמוד היכן שפסי הדריכה מותקנים . 

חשוב לציין פסי הדריכה החשמליים נגד יונים אינו מסב להן נזק ואינו יכול לגרום למוות ליונה זרם החשמך הוא חלש אך מספיק לגרום ליונה לאי נוחות שתגרום לה לא לחזור לאותו מקום שוב . 


איך מתקינים מערכת פסי דריכה חשמליים נגד יונים ?

אביב הרחקת יונים מומחים בהתקנת מערכות פסי דריכה להרחקת יונים ועושים זאת במקצועיות מזה שנים .
לפני התקנת פסי הדריכה החשמליים אנו מבצעים ניקוי יסודי של המשטח מלשלשת יונים ונוות ודואגים שלא יהיו עליו שומנים , אבק או כל לכלוך אחר שיכול לפגוע בהדבקת פסי הדריכה למשטח. אנו חותכים את הפס החשמלי לפי האורך הרצוי ומקפלים את קצוות האלומיניום של הפס ב-90 כלפי עליהם מניחים שרוולים דרכם מחברים את הכבל החשמלי.


תמונות של פסי דריכה חשמליים :
רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנת פסי דריכה חשמליים נגד יונים 
התקשרו לאביב הרחקת יונים 
050-679-5053
Coi בניית אתרים