כיני יונים

מה זה כיני יונים?

כיני יונים הן טפילים בגודל קטן ביותר שהעין האנושית מתקשה להבחין בו.
גודל זה של כיני יונים מהווה את הסיבה לכך שפעמים רבות הסובלים מכיני יונים מתגדרים בכל גופם אולם לא מבינים מה הסיבה לגירודים אלו. הסיבה היא כמובן הכינים הקטנות במיוחד עד כי בלתי נראות. כיני יונים נחשבות למגפה של ממש. כאשר הן תוקפות איזור מסוים, ההדבקה מתרחשת במהירות רבה. עם זאת, למרבה השמחה מדובר בתופעה שיש דרכים יעילות ביותר להתמודד עמה, להכחיד אותה ולהתגבר על נוכחותה. לכן, חשוב לזהות כיני יונים בזמן ולפעול בהתאם.

 

מתי כיני יונים מופיעים?

כיני יונים מופיעים בדרך כלל לאחר שהיונים עזבו, מאחר והיונים הינם נשאים של כינים אלו. כמו כן, כינים אלה תשרוצנה בלכלוך הרב אשר היונים מביאות עימם. כגון, נוצות ולשלשת יונים, על כן, מומלץ שלא לבוא במגע ישיר עם לכלוך זה, ולפנות אל חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר תגיע ותטפל בבעיה באופן מקצועי ואיכותי.
 

ע"י טיפול נכון בהדברת כיני היונים והרחקת יונים מקננות הכינים תעלמנה ואתם תוכלו לחזור לשגרתם החיים.

לייעוץ והכוונה התקשרו 050-6795-053


דוגמא לכיני יונים בהגדלה

כיני יונים
 
איך נוצר מצב בו מגיעים כיני יונים?
 בתקופת סוף האביב, כשהקיץ הישראלי עומד בפתח, מתפתחת תקופת הקינון של היונים. בתקופה זו מתרבות היונים באיזורים מגורים, בפארקים ובכלל בכל מקום אפשרי. הארץ מלאה יונים וכמעט שאין איזור נקי מתופעה זו. עם בואן של יונים אלה מגיעות גם כיני היונים השוכנות כטפילות על גוף היונים. ברגע שיונים מקננות באיזור המגורים שלכם ובפרט כאשר הן מקננות אל אדן חלון בבית שלכם, ישנו סיכוי רב להדבקה. במקרים כאלו הכינים שוכנות בקרבתכם ממש ומספיקה העברה של כינה אחת מגוף היונה לבית שלכם ולגופכם כדי ליצור מגפה של ממש. הכינים מתרבות במהירות רבה ובכך כינה אחת היא בגדר מגפה של ממש.
 
איך נמנעים מכיני יונים?
 הדרך הטובה ביותר להימנע מכיני יונים, הינה, לא להיות בקרבת יונים. כמובן שיש חשיבות רבה למניעת קינונים על אדן החלון בבית ועל קינון באיזורי המגורים שלכם. לכן, יש לפעול במהירות ולקרוא לשירותי הרחקת יונים עוד לפני תחילת עונת הקינון. אלו יוכלו לתת מענה באמצעות יישום טכניקות להחרקת יונים כך שהיונים לא תתקרבנה אל איזורכם וגם כיני היונים תישארנה רחוקות. הרחקת יונים היא צעד מניעתי הכרחי.
 
במידה ונדבקתם, ישנו צורך לגשת לטיפול רפואי לבדיקה. מעבר לזה, זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים. כחלק מתהליך הרחקת היונים, נדביר את כיני היונים ולאחר מכן נבצע הרחקת יונים בשיטות מקובלות ומתאימות לתנאי השטח.
חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים