הרחקת יונים שכונת התקווה

שכונת התקווה מאופיינת בבתים בבניה ישנה , בנייני מגורים נמוכים עם גגות רפעים ובהם חלל שבו היונים יכולות לקנן , היונים נכנסות דרך פתחים בגג הרעפים ומוצאות מקום מסתור וקינון בחלל גג הרעפים .
גגות הרעפים בבתים הישנים מאופיינים בתקרת רביץ זוהי תקרה דקה ולכן גאשר היונים מטיילות בתוך גג הרעפים ממש שומעים את הצעדים שלהם, שומעים את הקולות שלהם כאילו הם ממש בתוך הבית. נזקים נוספים הם לשלת יונים שמתמלאת בחלל הגג ויוצרת ריח נורא כמו כן ישנם יונים שמתות בתוך גג הרעים ועולה ריח נבלה מצחין מתוך הגג .

כמו כן הקרבה של שכונת התקווה לשוק מביאה הרבה יונים לאיזור שמחפשות אחר מזון ושם הן מוצאות אותו בגדול ! 

הרחקת יונים היא פעולה שמבצעים כאשר רוצים להרחיק את היונים ממקום הקינון שלהם, כאשר אזורי הקינון של היונים נפגשים עם אזורי המחייה שלנו המטרד הוא גדול .

כאשר היונים מקננות בתוך חלל גג רעפים הנזקים הם  :

קודם כל מטרד הרעש - בכל שעה ובעיקר בשעות הבוקר המוקדמות היונים מרעשיות ומפריעות .

מטרד לכלוך - לשלשת ( צואת יונים ) היונים משאירות באיזורי הקינון שלהם לשלשלת ומלכלכות מאוד את המקום כמו כן נוצות שנושרות מהיונים גם מוסיפות לכל הלכלוך 

סכנה תברואתית - היונים נושאות עימן כיני יונים , כיני היונים יכולות לעבור לבני האדם ולגרום לעקיצות,פריחה ומחלות עור, כמו כן ישנם מחלות שיונים מעבירות .


אביב הרחקת יונים מספקים שירות הרחקת יונים וניקוי גגות רעפים בשכות התקווה. 
ניקוי גגות רעפים כולל קודם כול הוצאה של היונים מגג הרעפים לאחר מכן ניקוי גג הרעפים מלשלת שלעיתים מגיעה עד כדי עשרות שקיות זבל מלאות והוצאות גוויות יונים מחלל גג הרעפים. לאחר הניקיון נסגור ברשתות מקצועיות את הכניסות אל תוך גג הרעפים וכך נמנע מהיונים מלהיכנס לשם שוב .


שיטות הרחקת היונים מאופינות בהרחקת יונים ירוקה - אקולוגית ללא פגיעה ביונים ועם 100% הצלחה !

שיטות להרחקת יונים בשכונת התקווה :

התקנת רשת להרחקת יונים שכונת התקווה: בשיטה זו ניתן לסגור חללים אליהם היונים היו מגיעות לקנן כמו : רשת יונים לחלון , רשת יונים למסתור כביסה , רשת יונים שקופה למרפסת שמש , רשת חופה לגגות , רשת חופה לפנטהאוז . הרשת היא רשת מקצועית להרחקת יונים, רשת שקופה שכמעט אינה ניראת לעין ועמידה בפני פגעי מזג האוויר . את הרשתות מתקינים על מסגרת כבל פלדה אחריות עד 5 שנים על ההתקנה והרשת . לפרטים נוספים על רשתות להרחקת יונים לחץ כאן 

דוקרנים להרחקת יונים שכונת התקווה: בשיטה זו מציבים דוקרנים על משטחים בהם היונים נוהגות לעמוד כמו : מעקות, אדן חלון, מרזבים, שלטים ועוד. הדוקרנים הם דוקרני נירוסטה חזקים ומקצועיים המודבקים בדבק מיוחד ועמיד על המשטח .
הדוקרנים מונעים מהיונים להגיע ולעמוד על המשטח וכך מרחיקות אותם . לפרטים נוספים על דוקרנים להרחקת יונים לחץ כאן 


כמו כן אביב הרחקת יונים מבצעים עבודות שונות בתחום הרחקת יונים :
ניקוי לשלשת מגג רעפים בשכונת התקווה
הרחקת יונים מגג שכונת התקווה
ניקוי מרזבים שכונת התקווה
הדברת כיני יונים שכונת התקווה
הרחקת יונים מבריכה שכונת התקווה
פתרונות להגנה על חתולים מפני נפילה מחלון / מרפסת שכונת התקווה
עבודות בגובה - התקנת רשתות נגד יונים לבנין מגורים באמצעות סנפלינג שכונת התקווה


אביב הרחקת יונים - המומחים להרחקת יונים 
לייעוץ והצעת מחיר התקשרו 050-679-5053  • ניקוי מרזבים מלשלת יונים
  • ערמות לשלשת יונים
  • לפני ניקוי לשלשת יונים
  • חלל גג נקי מלשלת יונים לאחר עבודה
  • לשלשת יונים במרזב
Coi בניית אתרים