הרחקת יונים פרדס חנה 

פרדס חנה - כרכור עיר שהיא מושבה מאופיינת בבניה נמוכה של בתי קרקע בעיקר , באזור זה המקרים בהם אנו נתקלים בבקשה להרחקת יונים הם רבים . מסביב לפרדס חנה כרכור נמצא הרבה שטחים חקלאים ומסיבה זו יונים וציפורים רבות מגיעות לבתי התושבים למצוא מחסה .

הרחקת יונים היא פעולה שמבצעים כאשר רוצים להרחיק את היונים ממקום הקינון שלהם, כאשר אזורי הקינון של היונים נפגשים עם אזורי המחייה שלנו המטרד הוא גדול .

כאשר היונים מקננות בתוך חלל גג רעפים הנזקים הם  :

קודם כל מטרד הרעש - בכל שעה ובעיקר בשעות הבוקר המוקדמות היונים מרעשיות ומפריעות .

מטרד לכלוך - לשלשת ( צואת יונים ) היונים משאירות באיזורי הקינון שלהם לשלשלת ומלכלכות מאוד את המקום כמו כן נוצות שנושרות מהיונים גם מוסיפות לכל הלכלוך 

סכנה תברואתית - היונים נושאות עימן כיני יונים , כיני היונים יכולות לעבור לבני האדם ולגרום לעקיצות,פריחה ומחלות עור, כמו כן ישנם מחלות שיונים מעבירות .אביב הרחקת יונים מספקים שירות הרחקת יונים וניקוי גגות רעפים בפרדס חנה. 
ניקוי גגות רעפים כולל קודם כול הוצאה של היונים מגג הרעפים לאחר מכן ניקוי גג הרעפים מלשלת שלעיתים מגיעה עד כדי עשרות שקיות זבל מלאות והוצאות גוויות יונים מחלל גג הרעפים. לאחר הניקיון נסגור ברשתות מקצועיות את הכניסות אל תוך גג הרעפים וכך נמנע מהיונים מלהיכנס לשם שוב .


שיטות הרחקת היונים מאופינות בהרחקת יונים ירוקה - אקולוגית ללא פגיעה ביונים ועם 100% הצלחה !

שיטות להרחקת יונים בפרד חנה :

התקנת רשת להרחקת יונים פרדס חנה: בשיטה זו ניתן לסגור חללים אליהם היונים היו מגיעות לקנן כמו : רשת יונים לחלון , רשת יונים למסתור כביסה , רשת יונים שקופה למרפסת שמש , רשת חופה לגגות , רשת חופה לפנטהאוז . הרשת היא רשת מקצועית להרחקת יונים, רשת שקופה שכמעט אינה ניראת לעין ועמידה בפני פגעי מזג האוויר . את הרשתות מתקינים על מסגרת כבל פלדה אחריות עד 5 שנים על ההתקנה והרשת . לפרטים נוספים על רשתות להרחקת יונים לחץ כאן 

דוקרנים להרחקת יונים פרדס חנה: בשיטה זו מציבים דוקרנים על משטחים בהם היונים נוהגות לעמוד כמו : מעקות, אדן חלון, מרזבים, שלטים ועוד. הדוקרנים הם דוקרני נירוסטה חזקים ומקצועיים המודבקים בדבק מיוחד ועמיד על המשטח .
הדוקרנים מונעים מהיונים להגיע ולעמוד על המשטח וכך מרחיקות אותם . לפרטים נוספים על דוקרנים להרחקת יונים לחץ כאן

רשת חופה לגג מרוצף - המון בתים בנויים באיזור זה בשיטת גג שטוח ללא רעפים בנייה זו היא מודרנית ויפה אך מביאה עמה הרבה יונים שמגיעות לקנן על הגג . במקרים אלו נתקין רשת חופה נגד יונים רשת שמספקת סגירה מכל הכיוונים . ע"י התקנת יתדות נפרוס רשת שמספקת הגנה מכל הכיוונים . 

קפיץ מקפיץ להרחקת יונים - כבל מסלולס בצורת רפיץ הנמתח בדרכ על מעקות ולא מאפשר ליונים לנחות עליו . 


כמו כן אביב הרחקת יונים מבצעים עבודות שונות בתחום הרחקת יונים :
ניקוי לשלשת מגג רעפים בפרדס חנה - כרכור 
הרחקת יונים מגג שכונת בפרדס חנה - כרכור 
ניקוי מרזבים בפרדס חנה - כרכור 
הדברת כיני יונים בפרדס חנה - כרכור 
הרחקת יונים מבריכה בפרדס חנה - כרכור 
פתרונות להגנה על חתולים מפני נפילה מחלון / מרפסת בפרדס חנה - כרכור 
עבודות בגובה - התקנת רשתות נגד יונים לבנין מגורים באמצעות סנפלינג בפרדס חנה - כרכור 


אביב הרחקת יונים - המומחים להרחקת יונים 
לייעוץ והצעת מחיר התקשרו 050-679-5053חזרה לדך הבית 
הרחקת יונים 
Coi בניית אתרים