הרחקת יונים ברחובות

רחובות הינה עיר באיזור השפלה, עיר בעלת מדע ותרבות, בעלת אוכלוסייה גדולה ובעלת אחוזי בנייה גבוהים בעיר. שכונות חדשות ומעונות סטודנטים נבנים בתדירות גבוהה ואף צפויה תיירות רבה בהמשך, הודות למלון החדש המתעתד להיבנות בעיר. ישנם אזורי קינון מרכזיים בעיר, בהם נצפית תנועה גדולה של יונים המקבלים אוכל מהעוברים ושבים. אין עם זה בעיה, הבעיה מתחילה לצוץ כאשר היונים מתעופפות אל אזורי המגורים ומתחילים לקנן שם..
 

רשת נגד יונים ברחובות

במרפסות בתים, ההרחקת יונים הטובה והבטוחה ביותר עובדת על ידי התקנת חופת רשת נגד יונים, המכסה את כל שטח המרפסת. הרשת בעלת צפיפות גבוהה, המונעת באופן מדויק להפליא, כניסה של יונים לאזור המרפסת והתרוצצות בו כאוות נפשם.

 

הרחקת יונים מבניינים ברחובות

להרחקת יונים מבניינים באופן מקצועי שלא יותיר ברירה ליונים אלא לחפש להם מקום אחר לדור בו, יש לפנות אל מרחיק יונים מקצועי, המכיר את העבודה על כל היבטיה וסוגיה. הרחקת יונים מבניינים ברחובות נעשית באמצעות התקנת רשת נגד יונים על ידי ציוד סנפלינג, בעזרתו יורד המרחיק יונים מגג הבניין ופורס את הרשת לכל אורך הבניין.

הרחקת יונים ברחובות

דחלילים להרחקת יונים
בתוך העיר רחובות, קיימים כפרים וקיבוצי מגורים שונים, אשר בהם ישנה תדירות גבוהה של מטרד יונים, מאחר ומדובר בשדות פתוחים ומשק הכולל לולי תרנגולים/רפתות וכדו'. ניתן להרחיק יונים ממבני מגורים באזורים אלה, על ידי שימוש בדוקרנים נגד יונים או על ידי הצבת דחלילים שונים להרחקת יונים, בתלייתם על מקומות גבוהים או פיזורם על הקרקע.הרחקת יונים ברחובות והסביבה !

אביב הרחקת יונים מספקים שירות הרחקת יונים בעיר רחובות ומספקים פתרון לכל בעיית יונים . 
החל מהרחקת יונים מאדן החלון , סגירת מסתורי כביסה , סגירת מרפסות שמש ברשתות נגד יונים , ועד לעבודות מורכבות יותר של פריסת רשת להרחקת יונים בבניין שלם עבודה המתבצעת בעזרת גלישת סנפילנג מהגג ופריסת הרשתות באופן מקצועי !
 
 

הרחקת יונים מקצועית מבניינים זה אביב הרחקת יונים ! אביב הרחקת יונים והיונים עפות....

התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת !
050-679-5053

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 


הרחקת יונים ברחובות והסביבה:
הרחקת יונים בנען
הרחקת יונים בכפר ביל"ו
הרחקת יונים בסתריה
הרחקת יונים בגאליה
הרחקת יונים בקרית עקרון
הרחקת יונים במזכרת בתיה
הרחקת יונים בישרש
הרחקת יונים ביציץ
הרחקת יונים בגני יוחנן

 
 

 


חזרה לדף הבית 
הרחקת יונים
 

 

Coi בניית אתרים