הרחקת יונים בפרדס חנה

פרס חנה כרכור היא מועצה מקומית מאופיינת בסגנון  המושבה שלה ובה לרוב בתי קרקע ודופלקסים , מסביב לפרדס חנה כרכור ישנם שטחי חקלאות רבים של המושבים והקיבוצים שבסביבתה וכן את בית הספר החקלאי שהא אחד מסמלי המועצה . 
השטחים החקלאים ושטחי בית הסר החקלאי מושכים אליהם יונים שמגיעות לחפש מזון ,היונים הם חיה חכמה מאוד למרות מה שחושבים ותמיד מוצאת דרך לשרוד למצוא מזון ולהתרבות .

הרחקת יונים בפרדס חנה כרכור לא מה שחשבתם 
פרדס חנה כרכור הוא מקום המאופיין בסגנון הכפרי שבו , לשמוע את התרנגול קורא בבוקר זה נחמד , אבל פחות נחמד זה שיונים מקרקרות מפריעות לשנתך , היונים מגיעות לבתים הפרטיים ומוצאות שם איזור קינון מושלם ! מקורות מזון בלי סוף ואזורי מסתור רבים . הסגנון הכפרי יכול ברגע לההירס כתוצאה מיונים שקרקרות בשעות לא רצויות קרוב לחדר כאשר הם יושבות על אדן החלון או על המזגן .

 

הרחקת יונים מאדן החלון 

הרחקת יונים מאדן החלון מתבצעת לרוב ע"י הצסת דוקרנים נגד יונים . דוקרנים מקצועיים להרחקת יונים משמע - דוקרנים מנירוסטה , דוקרנים חזקים שאינם מתבלים ומספקים פתרון לטווח ארוך , ניתן להבצע התקנה של הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך .
כדאי מאוד לבצע התקנת דוקרנים נגד יונים ע"י מרחיק יונים מקצועי שנותן גם אחריות על העבודה . התקנה של מרחיק יונים מקצועי עם מוצרים מקצועיים להרחקת יונים הם שיעשו את כל ההבדל .
פתרון נוסף להרחקת יונים מאדן החלון הוא הצבת קפיץ מקפיץ , קפיץ מקפיץ הוא סליל אלומיניום הנמתח מצד אחד של אדן החלון לצדו השני וכאשר היונים מגיעות להתיישב עליו הוא רוטט ולא מאפשר אזור יציב ליונים לעמוד בו .
במקים בהם הבעיה היא ציפורים קטנות יותר המגיעות לקנן על אדן החלון ומוצאות פירים בחלון הפתרון הוא רשת להרחקת דרורים וציפורים קטנות . 
רשת להרחקת ציפורים ודרורים היא רשת עם פתחים צרים יותר וצפופים יותר המספקים פתרון להרחקת הציפורים והדרורים מאדן החלון .
 

הרחקת יונים מהמזגן 

לעיתים יחידת המנוע של המזגן מוצבת בדיוק מחוץ לחלון החדר ומאפשרת כר פורה ליונים וציפורים להגיע להתיישב ואף לבנות קנים על המזגן או בחסות המזגן . הפתרונות גם כאן דמים מאוד לפתרונות הרחקת יונים מהחלון . ניתן לפתור את הבעיה בעזרת דוקרנים נגד יונים או רשתות נגד לסגירת הפירים שהמזגן יוצר . 


אביב הרקחת יונים מספקים פתרונות להרחקת יונים בפרדס חנה כרכור - שירות אדיב ומקצועי .
אביב הרחקת יונים - והיונים עפות .....

לקבל הצעת מחיר משתלמת התקשרו - 050-679-5053
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

 

אביב הרחקת יונים מספקים שירות בפרדס חנה כרכור והסביבה:
הרחקת יונים במשמרות
הרחקת יונים בכפר פינס
הרחקת יונים בעין עירון
הרחקת יונים בגן השומרון
הרחקת יונים בעין שמר
הרחקת יונים במועצה אזורית מנשה
הרחקת יונים בתלמי אלעזר
הרחקת יונים בגן שמואלאנו מתמחים בהרחקת יונים ומעניקים אחריות בגמר העבודה. 
הרחקת יונים בהתאמה לתנאי השטח ע"י מוצרים מהאיכותיים בשוק בעלי תו תקן 


 

 

 

חזרה לדף הבית 

הרחקת יונים

Coi בניית אתרים