הרחקת יונים בירושלים

ירושלים הינה עיר הבירה של מדינת ישראל והגדולה בערי ישראל. כבכול כל עיר גדולה, קיימים סוגים ומינים רבים שונים של עופות הנצפים מתעופפים ומתרבים בכול אזור ואזור. העוף המטריד ביותר את אוכלוסייתנו, הינו, יונת הבית. יונות הבית מהוות מטרד על בסיס קבוע באזורי מגורים ובמרכזי קניות וסחר. הפעילות הענפה של היונים, היא לדאוג לדור ההמשך שלהם, על ידי בניית קן, דגירה והבאת אוכל לקן.

 

הרחקת יונים  לצמיתות בירושלים

פעולות שונות להרחקת יונים באופן עצמאי, אינם יעילות ואינם עובדות. הרחקת יונים לצמיתות בירושלים, מתאפשרת על ידי שימוש בשירותיה של חברת הרחקת יונים מקצועית, אשר מומחית במתן פתרונות מגוונים, כגון:

דוקרנים להרחקת יונים
רשת נגד יונים
ועוד..

 

הרחקת יונים ממזגנים

ישנם אזורים שונים ומרובים בהם היונים אוהבות לקנן ולדגור בשטחי הבית, בין הנפוצים בהם, הוא, על מנוע המזגן התלוי מחוץ לאדן החלון. הרחקת יונים מהמזגן תיעשה באמצעות פריסת דוקרנים נגד יונים, על ידי דבק חזק. מוצר זה גורם לחוסר נוחות ליונה ומונע ממנה להתיישב במקום.

הדוקרנים עמידים בפני מזגי אוויר של גשם ורוחות ועמיד גם בפני קרני השמש. עמיד לאורך זמן.


הרחקת יונים מהבית
בכול בעיה ושאלה של הרחקת יונים מהבית, מומלץ לפנות אל אביב הרחקת יונים בירושלים. צוות מסור ואמין העושה עבודת קודש, ומגיע לכול אזור בו תבקשו. שירות מקצועי ומהיר. מחירים משתלמים ואטרקטיביים!הרחקת יונים מהבית
הרחקת יונים בירושלים והסביבה !

אביב הרחקת יונים מספקים שירות הרחקת יונים בעיר ירושלים ומספקים פתרון לכל בעיית יונים . 
החל מהרחקת יונים מאדן החלון , סגירת מסתורי כביסה , סגירת מרפסות שמש ברשתות נגד יונים , ועד לעבודות מורכבות יותר של פריסת רשת להרחקת יונים בבניין שלם עבודה המתבצעת בעזרת גלישת סנפילנג מהגג ופריסת הרשתות באופן מקצועי !

 
 

הרחקת יונים מקצועית זה אביב הרחקת יונים ! אביב הרחקת יונים והיונים עפות....

התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת !
050-679-5053

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הרחקת יונים בירושלים והסביבה:

הרחקת יונים בפסגת זאב
הרחקת יונים בהר הצופים

הרחקת יונים במבשרת ציון
הרחקת יונים במעלה החמישה
הרחקת יונים באבן ספיר
הרחקת יונים בצובה
הרחקת יונים בבית זית

 

 

 


חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים