הרחקת יונים בגבעת שמואל

 

 

גבעת שמואל היא עיר הממוקמת בלב אזור המרכז ומסביבה כל הערים הגדולות באזור , תל אבי רמת גן בני ברק ועוד . 
האזור העירוני והמיושב הזה מביא עימו בעיות יונים רבות , כאשר יונים מהאזור מוצאות בגבעת שמואל מקום שקט יותר ונוח להשתקע בו . 
כמרחיק יונים עם ניסיון של למעלה מ15 שנה אני יכול לומר שבעיית היונים באזורים העירוניים היא הקשה ביותר , ובגבעת שמואל יצא לי לבקר דיי הרבה. 

סוג העבודות שאנו מבצעים בעיקר בגבעת שמואל , הם :
סגירת מרפסת שמש ברשת להרחקת יונים 
סגירת מסתורי כביסה ברשת נגד יונים
פריסת רשתות נגד יונים לבניינים וועדי בתים 
התקנת דוקנים נגד יונים 
ועוד עבודות רבות ומגוונות . 


 

רשתות לסגירת מרפסת לא רק ליונים ...

אביב הרחקת יונים מבצעים גם סגירה ברשתות להרחקת חתולים ולמניעת נפילת חתולים איך זה עובד ?

1. הרחקת חתולים 
באזורים עירוניים ניתן להבחין באוכלוסיית חתולים גדולה יותר הסיבות הם ברורות , חתולי רחוב המתקיימים משאריות מזון של בני האדם מוצאים בעיר את כל מבוקשם . אך מה קורה כאשר חתולים פולשים לך למרפסת או לבית ? דרך החלון או דרך הגג ? 
לא פעם בעבודתי נתקלתי בבעיות אלו אשר מפריעות לאורח החיים של התושבים . 
הפתרון במקרה הזה דומה מאוד לפתרון במקרה של הרחקת יונים : אנו נסגור את החלל שממנו מגיעים החתולים ברשת חזקה שכמעט בלתי ניראת לעין וכך נרחיק את החתולים מלהיכנס למרחב המחייה שלנו .


רשת נגד חתולים

2. מניעת נפילת חתולים 
רבים מאיתנו מגדלים חיות מחמד בבית , חיית המחמד שאנו מגדלים חשובה לנו ואנו רואים ממש כחלק מהמשפחה . אנשים המגדלים חתולים כחיית מחמד בבית נתקלים במקים בהם הסקרנות הרגה את החתול . החתולים שסקרנותם היא חלק ממארג הגנטיקה שלהם נוטים ליפול מחלונות , ממרפסות , ומגגות . כמובן שבבניינים רבי קומות הבעיה היא קריטית יותר חתול תמיד יפול על הרגלים אך לא שמדובר בגובה שמעל 10 מטר. כאן גורלו קבוע מראש . 
אז איך פותרים את הבעיה ? גם כאן ניתן לפתור את הבעיה בעזרת פריס רשתות למניעת נפילת חתולים , אנו נעשה זאת במקצועית בחלון , במרפסת , בגג או היכן שרק תבקשו . 

לקבלת יעוץ והצעת מחיר התקשרו לאביב הרחקת יונים 
050-6795053

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

חזרה לדף הבית 
 

Coi בניית אתרים