איך מרחיקים יונים

שיטות ירוקות: שיטות ירוקות להרחקת יונים כוללות שימוש באמצעים שאינם פוגעים באיכות הסביבה ואינם מזיקים ליונים באופן שמכאיב להן או פוגע בהתרבות שלהן וכדומה. בשנים האחרונות ניכר כי גישה ירוקה עבור הרחקת יונים מועדפת ומומלצת על ידי מרחיקים וזאת מתוך ראייה של טובת הסביבה כולה וכן תשומת לב לנושאים של צער בעלי חיים. בין השיטות הירוקות הקיימות להחרקת יונים נכללות-

דחלילים: הצבת דחלילים המקנים ליונים הערכה של שטח תפוס. היונים הטריטוריאליות בטבען מחפשות מקום אחר
בטוח יותר לצורך הקמת טריטוריה משלהן שתאפשר להן קינון נוח.


 עשה זאת בעצמך  DIY חנות למכירת מוצרי הרחקת יונים 
 

דוקרנים נגד יונים מונעים את אפשרות העמידה במקום ליונים והעמידה בכלל. לכן, יונים לא יכולות "לנחות" על הקרקרע והן נאלצות לחפש מקומות חלופיים לקינון והתאספות. כיום מיוצרים דוקרנים ידידותיים יותר שמגינים על
היונים מפני כאב. למשל, דוקרנים עשויים מתכת רכה.


 

רשתות נגד יונים: חוסמות ליונים את הגישה לאיזורים מסוימים ובכך לא מאפשרות להן לקנן באותם מקומות. חשוב לציין כי היונים לא מנועות באמצות שיטה זו מחיפוש אחר איזור סמוך לאיזור המכוסה ברשת.


 
שירות מרחיק יונים

הרחקת יונים מתבצעת בדרכים שונות ומגוונות. ישנה חשיבות רבה להתאמה בין שיטה להרחקת יונים לבין תנאי המקום וחומרת הבעיה. שירות מרחיק יונים מקצועי חייב להקיף את מגוון האפשרויות הקיימות עבור הרחקת יונים כדי לאפשר התאמה מרבית לצרכים של הלקוח והצלחה במיגור הבעיה לתמיד. שירותי הרחקת יונים בראשון לציון, הרחקת יונים באשדוד, הרחקת יונים במודיעין וכן הרחקת יונים בירושלים, מחייבים הכרות עם גישות, טכניקות ואמצעים מתקדמים וירוקים להרחקת יונים ושיפור איכות החיים של תושבי המקום. 

בחלק מהעבודות דרוש לפרוס חבלי סנפלינג כדי לטפל במקומות ובאזורים שניתן להגיע אליהם רק בדרך הזו.
אנו מתמחים בכל עבודות הרחקת היונים ויש לנו את הציוד הדרוש כדי לעשות את העבודה במקצועיות רבה וללא פשרות!


 

לייעוץ , הכוונה וקבלת הצעת מחיר התקשרו 050-679-5053
ונשמח לעמוד לשירותכם


הרחקת יונים עם חבל סנפלינג

 

שיטות שאינן ירוקות: כוללות בעיקר את סוגי ההדברה השונים. הדברת יונים כוללת פיזור חומרים רעילים ומסוכנים ליונים המונעים מהיונים התרבות ואף אפשרות להמשיך לחיות. היונים מתרחקות מהאיזור אך נפגעות מהפעולה באופן ממשי כמו גם הסביבה כולה.
חשוב לציין אנו לא עושים הדברת יונים . איננו פוגעים ביונים . אנו משתמשים בשיטות ירוקות בלבד להרחקת היונים 

 

 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

Coi בניית אתרים