אודות

אביב הרחקת יונים בהנהלת תומר סימן טוב הינה חברה מקצועית להרחקת יונים המספקת מגוון פתרונות מהירים ומקיפים להרחקת יונים על פי דרישות וצרכי הלקוח. אביב הרחקת יונים מבצעת עבודות גובה, במבנים פרטיים וכן בבניינים רבי קומות. לחברה ניסיון ומוניטין רב הנצבר על פני מס' שנים וכן בעלת מס' רב של לקוחות מרוצים. 

אביב הרחקת יונים מבצעת עבודות לכלל האוכלוסיה - ללקוחות פרטיים, לבתי עסק ומשרדים, למוסדות שונים, מרכזי מסחר ובילוי ועוד..

בין סוגי העבודות של אביב הרחקת יונים, ניתן למצוא בין היתר, הרחקת יונים משלטי בתי עסק וחנויות, הרחקת יונים מגגות רעפים ומבנים, הרחקת יונים ממרפסות שמש, הרחקת יונים ממסתורי כביסה, ועוד... כמו כן, אנו מבצעים שירותי ניקוי מרזבים סתומים הקיימים על גגות רעפים, בעזרת מכשור חדיש ומיוחד. וכן, מספקים פתרונות ומוצרים שונים אשר מונעים מלכתחילה הגעה של יונים.

אחריות - החברה נותנת עד חמש שנות אחריות ומעניקה ללקוחותיה שרות אמין ואדיב.

מוצרים - מוצרי הרחקת יונים של אביב הרחקת יונים, הינם מוצרים באיכות גבוהה ובעלי תו תקן.

תומר סימנטוב מרחיק יונים בעל ניסיון עשיר של ביצוע עבודות הרחקת יונים מכלל הסוגים והמינים, ביצענו עבודות הרחקת יונים ללקוחות פרטיים וכן למוסדות ומגזרים ציבוריים. אנו מתמחים במתן פתרונות הרחקת יונים מכל סוג, השירות שלנו הינו מהיר ואמין, ומבוצע בידיים מקצועיות ומנוסות! 

ברשותנו קהל לקוחות רב המרוצה מכלל העבודות שנעשו אצלהם בחברתנו, לקריאה נוספת - לקוחות ממליצים.
תעודות והסמכות לביצוע עבודות הרחקת יונים , באביב הרחקת יונים מבצעים הרחקת יונים מקצועית וככזאת דואגים לכל עובדינו והסמכות בתחום וקבלת תעודות לעבודה בגובה לדוגמא 
החשיבות בלקיחת בעל מקצוע שעובר הסמכות בתחומו וחותר למקצועיות של 100% בתחומו היא קריטית , ההבדל בין עבודה מקצועית לבין עבודה חובבנית תתבטא בפתרון להרחקת יונים לצמיתות .
לכן לפני שמזמינים שירות הרחקת יונים כדאי לבדוק שבעל המקצוע הוא בעל הכשרה מתאימה ויכול לספק עבודה מקצועית ללא פשרות 

להלן תעודות עבודה בגובה לגלישת סנפלינג מבניין :
גלישת סנפלינג מבניינים רבי קומות 
גלישת סנפלינג מאפשר לבצע עבודות הרחקת יונים אליהם ניתן להגיע רק בדרך זו כמו :
פריסת רשתות להרחקת יונים בבניין רב קומות 
התקנת דוקרנים להרחקת יונים בבניינים ועוד ..כמו שכבר אמרנו כדאי ורצוי להעסיק את שירותיו של בעל מקצוע מקצועי ואמין , כך לאא תזכו רק לעבודה מקצועית אלא גם לראש שקט . עבודות גובה הם לא דבר של מה בכך , אנו לא מקלים ראש בעניני בטיחות של העובדים שלנו ושל הסובבים אותנו .
באביב הרחקת יונים תקבלו עבודה מקצועית עם תעודת אחריות 
לדוגמא תעודת אחריות שמקבלים בגמר העבודה:
לעבודות הרחקת יונים בגובה - אביב הרחקת יונים המומחים לעבודות הרחקת יונים בגובה
צור קשר עכשיו - השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם :

אובייקט לא ידוע

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

להלן תעודות עבודה בגובה לעבודות כלליות :
עבודות גובה על סולמות 
עבודות גובה על מנופים וסלים להרמה 
עבודות גובה מתוך במת הרמה מתרוממת ופיגומים מוכנים 
עבודות גובה על גגות 
Coi בניית אתרים