תיקון גגות רעפים

איטום גגות רעפים

בתים בעלי גגות רעפים קיימים לרוב בארצנו הקטנה, ומשווים להם יופי ייחודי ומיוחד. בתים בעלי גגות רעפים דורשים איטום קבוע וחזק מפני חדירת גשמים העלולים להחליש ולהרוס את תקרת הבית וקירותיו. היתרון הבולט של גג רעפים הינו, בהגדלת שטח המחיה בבית. גג רעפים מותיר שיפוע אשר בדרך כלל, מאפשר חדר נוסף בעליית הגג, מה שלא מתאפשר בבית עם גג שטוח.
 

תיקון גגות רעפים

הצורך בתיקון גג רעפים, צץ כאשר קיימת חדירה של מי גשמים אל תוך הבית. גג רעפים דורש תיקון מסיבות של בלאי, שברים וסדקים ורטיבות. תיקון גג רעפים נעשה על ידי בדיקת שכבת הבידוד המפרידה בין גג הרעפים לבית וחידוש ותיקון גג הרעפים על פי הצורך. לא תמיד צריך להחליף את כל גג הרעפים, לעתים נדרש רק תיקון נקודתי שבו מחליפים את האריחים הלא תקינים.
 
איך אוטמים גג רעפים?
איטום גג רעפים דורש מיומנות מיוחדת וזהירות רבה בכול משך התהליך, על מנת שדבר זה יתבצע באופן מקצועי, יש צורך לפנות אל בעל מקצוע המתמחה בכך. תהליך האיטום מתחיל קודם כל, בבדיקת גג הרעפים, לאחר מכן מתחילה עבודת האיטום. אוטמים את הגג באמצעות מלט או באמצעות יריעות בטוניות המכסות את שטח הגג באופן אופטימלי, ומעליו ניתן להתקין את הרעפים החדשים.
 
אטימת הגג תמנע חדירה של יונים
חשיבות האטימות של גג הרעפים חשובה לא רק על מנת למנוע ממי גשמים לחדור אל תוך הבית. יונים המתעופפות עלולות לנחות ולשכון בתוך כוכים פתוחים, בגג הרעפים ולקנן שם כאוות נפשם. כאשר יונים חודרות אל גג רעפים ומתחילות לקנן בו, תמיד הם יחזרו אליו. כמו כן, ישאירו הם אחריהם לכלוך רב המתבטא בנוצות יונים ולשלשת יונים, כאשר אלה יצטברו, עלולים הם לסתום את המרזב המותקן על גג הרעפים, ואז תצטרכו לפנות אל בעל מקצוע המומחה לניקוי מרזבים.
 
אם כבר ביונים עסקינן, מומלץ וחשוב מאוד לדאוג לטיפול מונע להרחקת יונים משטח גג ביתכם. מדובר בהתקנת דוקרנים נגד יונים על גג הרעפים, על מנת שיונים המתעופפות באזור לא יוכלו לשבת ולקנן בו. הדוקרנים לא יפגעו בהם בשום צורה שהיא, אלא יגרמו להם לחוסר נוחות. יש לדאוג לחדש את הדוקרנים מידי מס' חודשים, שכן ניסיונות היונים לשבת עליהם, מעקמים אותם במשך הזמן. 


 

חזרה לדף הבית
הרחקת יוניםליצירת קשר מלאו פרטים
או התקשרו: 050-679-5053


  
קישורים שימושיים :

נפגשתם במפגע יונים ציבורי 
פנו למשרד הגנת הסביבה 


נתקלתם בציפורים או יונים פצועות?
פנו לאגודת צער בעלי חיים 

אם מעניין אותכם אלו ציפורים מתדפקות
על חלונכם תוכלו למצוא מידע נוסף באתר
הצפרות הישראלי 


אביב הרחקת יונים כל הפתרונות היעלים להרחקת 
יונים וציפורים !


האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwaze