פרגולות עץ - פרגולות אלומיניום

מה זה פרגולה?

פרגולה, זה גגון שמשמש להצללה מעל חלל פתוח ועשוי לרוב מעץ או אלומיניום. ניתן להשתמש בפרגולה לחניון ביתי, לחצר בית, במרפסת, וכן בכול אזור אחר, בו מעוניינים לעשות הצללה והגנה מפני הגשם.

את הפרגולה ניתן להתקין בתור קורה בלבד, או בהוספת קורות וחיפוי עליון, אשר מוסיפים לפרגולה אווירה אינטימית ומחממת.


 

פרגולה עץ

פרגולה מעץ משווה מראה טבעי ומיוחד, ניתן לבחור בין מס' סוגי עצים, כאשר הנפוץ ביותר הוא עץ אורן. לפרגולות עץ מגוון צורות וטקסטורות שונות שניתן לבחור, כמו גם ניתן לבחור צבע לפרגולה, כאשר מומלץ לצבוע את פרגולת העץ בצבעים בהירים, על מנת שלא תבלוט יתר על המידה. פרגולות חשופות לכול מזגי האוויר, וכאשר מדובר בפרגולת עץ, ישנו חסרון בנושא זה, מאחר ובימי הקיץ החמים, השמש מייבשת את קורות הפרגולה ועלולה לגרום לה לסדקים, אליהם יכולים לחדור מי גשמים העלולים לגרום לריקבון הפרגולה. פרגולת עץ עוברת חיטוי מיוחד, על מנת לשלול אפשרות עתידית של תולעים וטרמיטים המזיקים לה.

פרגולת עץ


פרגולה אלומיניום
פרגולה מאלומיניום מחזיקה יותר זמן מפרגולה מעץ. היא אינה מושפעת ממצבי מזג אוויר שונים. ניתן לבחור רמת הצללה לפרגולת האלומיניום, על ידי שלבים בעלי זווית קבועה או על ידי שלבים מתכווננים שניתן לשלוט בהם ברמת ההצללה הרצויה.


פרגולה אלומיניום

במה עליי לבחור?
כאמור, לכול אחד מהם יתרונות וחסרונות, כאשר פרגולה מעץ הינה בעלת מראה חמים וייחודי ומחיר זול יחסית, לפרגולת אלומיניום מראה מתכתי ומחיר יקר יותר, אך נשמר לאורך זמן. הבחירה באחת מהם תלויה גם בשטח בו הנכם מעוניינים להתקין את הפרגולה. כמו כן, תלויה גם, האם ברצונכם לשים רק פרגולה, או להוסיף לה קורות. פרגולות עץ יתאימו לשטחים פתוחים, כמו חצרות בית, גינות, בריכות וכדומה, ופרגולות מאלומיניום יתאימו דווקא למרפסות שמש, חניה ביתית, בתי עסק וכדומה.
 
כמה עולה פרגולה?
טווח המחירים לפרגולות עץ נע בין 350-600 שקלים, תלוי בסוג העץ שבחרתם.
טווח המחירים לפרגולת אלומיניום נע בין 700-2000 ₪, מאחר והם מחזיקות למשך זמן רב יותר מפרגולות עץ.
 
כמה זמן אחריות יש לפרגולה?
תקופת האחריות משתנה בהתאם לפרגולה הנבחרת ולסוגה, כאשר משך תקופת האחריות לפרגולה, נעה בין שלוש לשבע שנים.

בהוספת חיפוי לפרגולה, תוכלו למנוע מיונים המגיעות למקום מללכלך את האזור בו הותקנה הפרגולה בנוצות ולשלשת יונים המזיקה לבריאות. באפשרותכם, להתקין אמצעי הגנה מפני יונים, כגון רשת נגד יונים ודוקרנים נגד יונים, על מנת למנוע הגעה של יונים למקום.
 

חזרה לדף הבית
הרחקת יוניםליצירת קשר מלאו פרטים
או התקשרו: 050-679-5053


  
קישורים שימושיים :

נפגשתם במפגע יונים ציבורי 
פנו למשרד הגנת הסביבה 


נתקלתם בציפורים או יונים פצועות?
פנו לאגודת צער בעלי חיים 

אם מעניין אותכם אלו ציפורים מתדפקות
על חלונכם תוכלו למצוא מידע נוסף באתר
הצפרות הישראלי 


אביב הרחקת יונים כל הפתרונות היעלים להרחקת 
יונים וציפורים !


האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwaze